<<< Inapoi la lista de rezultate  |  Cautare noua


INTER CARS Romania

piese auto | piese camioane | echipamente service

Date Contact:

Adresa: retea nationala

Localitate: Cluj-Napoca

Judet: Toate Judetele

>>> vezi LOCALIZARE HARTA

Telefon: 0364.404.328

E-mail: office@intercars.ro

Website: www.intercars.ro

Persoana de contact:

Despre Companie:

Inter Cars în Romania

Cu bazele în Polonia, Inter Cars și-a inaugurat activitatea în România în anul 2008, după o perioadă de pregătire de aproximativ un an. În septembrie 2008 au început vânzările într-o singura locație, iar în prezent funcționează multiple filiale ce operează în regim de franciză.

În 2010 a fost inaugurat depozitul central din Brașov ce dispune de unul dintre cele mai noi și performanțe sisteme logistice la ora actuală din țară.

Planurile de viitor includ o extindere a ariei de distribuție, prin intermediul partenerilor comerciali, la nivelul întregii suprafețe administrative a României.

intercars depozit

PRODUSE, SERVICII SI PROMOTII

Piese AUTO | Piese CAMIOANE | Echipamente SERVICE | Retea Q-Service | PROMOTII

RETEA NATIONALA

Inter Cars Alba-Iulia str. Gh.Şincai nr. 6-8 0752 169 312 alba@intercars.eu
Inter Cars Arad Micalaca, zona industrială Est 0742 167 498 arad@intercars.eu
Inter Cars Bacău Calea Moldovei nr.39 0748 953 691 bacau@intercars.eu
Inter Cars Baia Mare Bd.Bucureşti nr. 57 0744 482 311 baia.mare@intercars.eu
Inter Cars Bistrița str. Libertătii nr.47 0363 401 663 bistrita@intercars.eu
Inter Cars Brăila Șos. Baldovineşti nr.38-58 0339 732 178 braila@intercars.eu
Inter Cars Braşov DE 301-305 FN Ghimbav 0372 971 882 brasov@intercars.eu
Inter Cars Jilava Sos.Giurgiului nr. 27 0761 528 100 bucuresti.jilava@intercars.eu
Inter Cars Pantelimon Sos. Dudeşti-Pantelimon nr.42 0737 505 864 bucuresti.pantelimon@intercars.eu
Inter Cars Chitila Sos.Banatului nr.2 0723 443 334 bucuresti.chitila@intercars.eu
Inter Cars Cluj 1 str. Calea Baciului nr 87/A 0756 044 023 cluj@intercars.eu
Inter Cars Cluj 2  str. Câmpul Pâinii nr.3-5 0754 097 713 cluj2@intercars.eu
Inter Cars Constanţa Str. Industrială nr.6 (in Logistic Park) 0746 209 680 constanta@intercars.eu
Inter Cars Craiova Str. Şerban Vodă nr. 29 0746 629 362 craiova@intercars.eu
Inter Cars Dej Str.1 Mai nr.101B 0758 240 979
Inter Cars Deva Str. Santuhalm nr.69E 0757 289.888 deva@intercars.eu
Inter Cars Galaţi Str. Cetățianu Ioan nr.7, Hala 10 0336 401 727 galati@intercars.eu
Inter Cars Iași Str.Rampei nr.9A 0757 060 090 iasi@intercars.eu
Inter Cars Suceava str. Universității nr.1C 0748 284 902 suceava@intercars.eu
Inter Cars Oradea Str. Dâmboviței nr.29 0749 208 338 oradea@intercars.eu
Inter Cars Piteşti str. Depozitelor nr. 27 0746  298 670 pitesti@intercars.eu
Inter Cars Ploiesti str. Ștrandului nr. 2 0735 400 002 ploiesti@intercars.eu
Inter Cars Satu Mare Bd. Luceafărului nr. 27 0749 307 830 satu.mare@intercars.eu
Inter Cars Sibiu Str. Ştefan cel Mare, nr. 195 0369 422 794 sibiu@intercars.eu
Inter Cars Sighet Str. Dragoș Vodă nr. 173 A 0741 785 552 sighetu.marmatiei@intercars.eu
Inter Cars Tg.Jiu Str. Islaz Nr. 17 0746 629 362 targu.jiu@intercars.eu
Inter Cars Târgu Mureș Str. Acarului nr.4 0743 434 433 targu.mures@intercars.eu
Inter Cars Tg. Secuiesc Str. Bem Joszef FN 0747 935 820 targu.secuiesc@intercars.eu
Inter Cars Timişoara Str. S.Vidrighin nr. 5 0757 289 886 timisoara@intercars.eu
Inter Cars Turda Str. Petru Rareș nr.18 0756 044 028 turda@intercars.eu
Inter Cars Zalău str. Mihai Viteazu nr.117B 0755 045 243 zalau@intercars.eu

 

 Localizare harta:

 

Contacteaza Compania:

Nume

 

E-mail

   

Telefon

   

Mesaj