<<< Inapoi la lista de rezultate  |  Cautare noua


UNIX AUTO

distributie piese si accesorii auto

Date Contact:

Adresa: 20 de reprezentante ( detalii mai jos )

Localitate: Cluj-Napoca

Judet: Cluj

>>> vezi LOCALIZARE HARTA

Telefon: Sediu central: (+40) 264 441 444

E-mail: info@unixauto.ro

Website: www.unixauto.ro

Persoana de contact: secretariat

Program de lucru:

Luni - Vineri: 08:00 - 17:00

Sambata: 09:00 - 13:00

Duminica: inchis

Despre Companie:

Povestea UNIX AUTO a inceput in 1994 cand a fost infiintat primul sediu. După scurt timp a fost concepută şi implementată aplicaţia proprie de identificare a pieselor auto, catalogul electronic Trade-Line, care a stat la baza succesului ulterior al companiei. În prezent UNIX are peste 200 de furnizori din toate colţurile lumii, ceea ce inseamnă o gamă de produse de peste 500.000 de articole

unix auto flota

Într-o zi normală de lucru, în depozitul central de la Budapesta se miscă peste 80 de mii de articole în condiţiile în care depozitul are suprafaţa utilă de 12.000 mp unde sunt stocate peste 4 milioane de unităţi de articole.

Aplicaţia proprie interactivă de identificare şi comandă piese auto(TradeOnWeb®), care momentan are peste 5000 de utilizatori, este dezvoltată în continuu pentru a satisface toate cerinţele partenerilor. Pe lângă posibilitatea de comandă personală, prin telefon sau prin aplicaţia Trade-Line, acum este disponibil şi un magazin UNIX WebShop de pe pagina web www.unixauto.ro.

Din anul 2005 compania a fost aleasă membră a grupului german ATR, asociaţie selectă în care sunt cei mai mari producători şi distribuitori de piese auto din Europa, afilierea la grupul ATR fiind posibilă numai pe bază de invitaţie.

echipa unix auto

CONTACT REPREZENTANTE UNIX AUTO in ROMANIA:

Unix Arad SC Unix Auto SRL Unix Arad SC Unix Auto SRL Arad Calea Radnei Nr. 288A +40-257/271010
+40-744/799481
arad@unixauto.ro L-V: 8 - 18
S.:9 - 13
Unix Bacau SC Unix Auto SRL Unix Bacau SC Unix Auto SRL Bacău Milcov 3-5 +40-234/522026
+40-234/522074
+40-749/083307
bacau@unixauto.ro L-V: 8 - 18
S.:9 - 13
Unix Baia Mare SC Unix Auto SRL Unix Baia Mare SC Unix Auto SRL Baia Mare Bd. Republicii nr. 2 +40-262/216637
+40-262/216638
baiamare@unixauto.ro L-V: 8 - 18
S.:9 - 13
Unix Bistrita SC Unix Auto SRL Unix Bistrita SC Unix Auto SRL Bistriţa Calea Moldovei, Nr. 15C +40-374/285544
+40-374/285543
+40-741/059900
bistrita@unixauto.ro L-V:0 - 0
Unix Botosani SC Unix Auto SRL Unix Botosani SC Unix Auto SRL Botosani Calea Nationala, Nr. 21 +40-374/285549
+40-374/285548
+40-741/246120
botosani@unixauto.ro L-V:0 - 0
Unix Brasov SC Unix Auto SRL Unix Brasov SC Unix Auto SRL Brasov Str.Nicolae Titulescu nr.2 +40-268/474763
+40-268/476692
brasov@unixauto.ro L-V: 8 - 18
S.:9 - 13
Unix Bucuresti I SC Unix Auto SRL Unix Bucuresti I SC Unix Auto SRL Bucuresti 1. Sos. Chitilei nr.12 +40-374/207700
+40-747/122275
bucuresti1@unixauto.ro L-V: 8 - 18
S.:9 - 13
Unix Bucuresti II SC Unix Auto SRL Unix Bucuresti II SC Unix Auto SRL Bucuresti 2. Soseaua Andronache 157 +40-21/2404205
+40-21/2404207
+40-741/059914
bucuresti2@unixauto.ro L-V: 8 - 18
S.:9 - 13
Unix Bucuresti III SC Unix Auto SRL Unix Bucuresti III SC Unix Auto SRL Bucuresti 3. Intrarea Lobodei, Nr. 2 +40-374/206699
+40-374/206698
+40-741/220848
bucuresti3@unixauto.ro L-V:0 - 0
Unix Bucuresti SC Unix Auto SRL Unix Bucuresti SC Unix Auto SRL Bucuresti Sos. Viilor nr.14 +40-21/3189890
+40-21/3189894
bucuresti@unixauto.ro L-V: 8 - 18
S.:9 - 13
Unix Bucuresti VI SC Unix Auto SRL Unix Bucuresti VI SC Unix Auto SRL Bucuresti 6. Bd.Timisoara nr.60-62 +40-21/7777077
+40-21/7770779
+40-741/059783
bucuresti6@unixauto.ro L-V: 8 - 18
S.:9 - 13
Unix Cluj SC Unix Auto SRL Unix Cluj SC Unix Auto SRL Cluj-Napoca Fabricii nr. 118 +40-264/441444
+40-747/122286
cluj@unixauto.ro L-V: 8 - 18
S.:9 - 13
Unix Constanta SC Unix Auto SRL Unix Constanta SC Unix Auto SRL Constanţa Str.Avram Iancu nr.57 +40-241/552226
+40-241/552228
+40-749/083325
constanta@unixauto.ro L-V: 8 - 18
S.:9 - 13
Unix Craiova SC Unix Auto SRL Unix Craiova SC Unix Auto SRL Craiova Str. Sfintii Apostoli Nr. 138 +40-251/425449
+40-251/426201
+40-749/083310
craiova@unixauto.ro L-V: 8 - 18
S.:9 - 13
Unix Deva SC Unix Auto SRL Unix Deva SC Unix Auto SRL Deva Str. Santuhalm nr. 68 +40-374/290290
+40-374/290293
+40-747/122264
info@unixauto.ro L-V: 8 - 18
S.:9 - 13
Unix Galati SC Unix Auto SRL Unix Galati SC Unix Auto SRL Galaţi Str. Traian nr. 339 +40-236/425555
+40-749/083308
galati@unixauto.ro L-V: 8 - 18
S.:9 - 13
Unix Iasi SC Unix Auto SRL Unix Iasi SC Unix Auto SRL Iasi Str. Mihai Voda Nr. 8A +40-232/262660
+40-232/262680
+40-747/122273
iasi@unixauto.ro L-V: 8 - 18
S.:9 - 13
Unix Oradea SC Unix Auto SRL Unix Oradea SC Unix Auto SRL Oradea Str. Barcaului, Nr. 33 +40-259/475453
+40-359/800466
+40-749/011993
oradea@unixauto.ro L-V: 8 - 18
S.:9 - 13
Unix Pitesti SC Unix Auto SRL Unix Pitesti SC Unix Auto SRL Pitesti Str.Targul din Vale nr.14 +40-248/224261
+40-248/224260
+40-747/122285
pitesti@unixauto.ro L-V: 8 - 18
S.:9 - 13
Unix Ploiesti SC Unix Auto SRL Unix Ploiesti SC Unix Auto SRL Ploiesti Str. Poligonului, Nr. 2 +40-244/542054
+40-244/542053
+40-749/083312
ploiesti@unixauto.ro L-V: 8 - 18
S.:9 - 13
Unix Rimnicu Valcea SC Unix Auto SRL Unix Rimnicu Valcea SC Unix Auto SRL Râmnicu Vâlcea Calea Bucuresti nr.87 +40-374/207702
+40-374/207708
+40-747/122265
valcea@unixauto.ro L-V: 8 - 18
S.:9 - 13
Unix Satu Mare SC Unix Auto SRL Unix Satu Mare SC Unix Auto SRL Satu Mare Str. Botizului Nr. 24 +40-261/770360
+40-261/770362
+40-749/083321
satumare@unixauto.ro L-V: 8 - 18
S.:9 - 13
Unix Sibiu SC Unix Auto SRL Unix Sibiu SC Unix Auto SRL Sibiu Bd.Victoriei nr. 42 +40-269/221262
+40-269/221415
+40-747/122271
sibiu@unixauto.ro L-V: 8 - 18
S.:9 - 13
Unix Suceava SC Unix Auto SRL Unix Suceava SC Unix Auto SRL Suceava Str. Cernauti nr.114 +40-230/533310
+40-230/533325
+40-0749/083317
suceava@unixauto.ro L-V: 8 - 18
S.:9 - 13
Unix Targu Jiu SC Unix Auto SRL Unix Targu Jiu SC Unix Auto SRL Târgu Jiu Str. Gen. Titus I. Garbea Nr.3 +40-374/203102
+40-374/200378
+40-741/059700
L-V:0 - 0
Unix Targu Mures SC Unix Auto SRL Unix Targu Mures SC Unix Auto SRL Târgu Mures str. Gheorghe Doja nr.177 +40-265/314010
+40-265/314008
+40-749/083302
targumures@unixauto.ro L-V: 8 - 18
S.:9 - 13
Unix Timisoara SC Unix Auto SRL Unix Timisoara SC Unix Auto SRL Timisoara Str.Closca nr.47 +40-256/474701
+40-256/474718
+40-749/083306
timisoara@unixauto.ro L-V: 8 - 18
S.:9 - 13

 Localizare harta:

 

Contacteaza Compania:

Nume

 

E-mail

   

Telefon

   

Mesaj